Meble wiklinowe do łazienki

Nasza łazienka często ma bardzo ograniczony metraż, co z kolei zmusza nas do rozważnego gospodarowania dostępną przestrzenią, gdy przystępujemy do urządzania jej wnętrza. Panuje powszechna opinia, że w łazience lub toalecie najlepiej sprawdzają się meble i akcesoria z tworzyw sztucznych. Owszem, na pewno są praktyczne i łatwo utrzymać je w czystości, ale czy są estetyczne? Raczej nie. Jeżeli więc zależy nam na dopieszczeniu naszego zmysłu estetycznego, zdecydujmy się na wiklinowe meble i dodatki do naszej łazienki.

Wbrew pozorom, wiklina w łazience sprawdza się znakomicie. Dzięki swojej lekkości i przewiewnej strukturze szybko pozbywa się wilgoci. Warto oczywiście zadbać o prawidłową wentylację w łazience, ale obecnie jest to standard wymagany normami budowlanymi.

Nie należy więc bać się wikliny w łazience, tylko śmiało korzystać z jej wszystkich zalet i naturalnego uroku.
Urządzając łazienkę do dyspozycji mamy wiele przydatnych wiklinowych elementów. Na pierwszym miejscu znajdzie się na pewno wiklinowy regał lub szafka na podręczne drobiazgi – dodatkowo mogą być one wyposażone w kółka, umożliwiające łatwe przemieszczanie.
Na ścianie możemy zamontować praktyczny wiklinowy wieszak na ręczniki, które dzięki temu błyskawicznie wyschną i nie stracą swej świeżości.

W naszej łazience nie powinno również zabraknąć kosza z wikliny na brudną bieliznę tzw. brudniaka. Jego plecionkowa struktura umożliwia swobodny przepływ powietrza do wnętrza i na zewnątrz kosza. Dzięki temu nawet wilgotne ubrania, czy właśnie ręczniki, włożone do wiklinowego brudniaka szybko wysychają i nie przyjmują nieprzyjemnego zapachu. Kosz na brudną bieliznę możemy dobrać do przestrzeni naszej łazienki – jeżeli dysponujemy tylko wolnym kątem, warto zakupić narożny kosz, który również w tym miejscu znakomicie spełni swoją rolę.
Jako użyteczne elementy wyposażenia łazienek, ogromną popularnością cieszą się od dawna różnego rodzaju wiklinowe koszyki i zamykane pojemniki. To świetne miejsce na przechowywanie kosmetyków i przyborów toaletowych.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/stron.x25.pl/wp-content/advanced-cache.php on line 1003

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. ZenCache needs this directory please: `/home/seo/public_html/stron.x25.pl/wp-content/cache/zencache/cache/http/www-meblewiklinowe-com-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/seo/public_html/stron.x25.pl/wp-content/advanced-cache.php:1005 Stack trace: #0 [internal function]: zencache\advanced_cache->output_buffer_callback_handler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/seo/public_html/stron.x25.pl/wp-includes/functions.php(3297): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/seo/public_html/stron.x25.pl/wp-includes/plugin.php(503): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/seo/public_html/stron.x25.pl/wp-includes/load.php(611): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/seo/public_html/stron.x25.pl/wp-content/advanced-cache.php on line 1005